Home > Baseny dmuchane > 3 baseny, które zmienią Twój ogród

Kiedy nadchodzi gorące lato, marzymy o kąpieli w orzeźwiającej wodzie. Można wybrac się nad jezioro, nad morze czy kąpielisko miejskie. Opcją wartą rozważenia jest zakup własnego basenu do ogrodu. Wybór jest niemały. W sklepie zobaczymy modele w stylu prostych brodzików jak również modele, które zaspokoją gust i oczekiwania najwybredniejszych klientów. Dobrym wyjściem będzie przeanalizowanie, co oferują poszczególne marki, jakie produkty można kupic w jakiej cenie. Podstawowe modele są często bardzo podobne i prawie nie ma różnicy. Natomiast, jeśli szukamy czegoś mniej typowego, wtedy warto rozeznać rynek. W artykule wybraliśmy kilka ciekawych basenów, które mniej przypominają zwyczajne baseny.

1. Basen Ultra Rectangular Frame
 
Jest to basen stelażowy, który jest godny uwagi ze względu na swoje rozmiary. Są one bardzo duże. Basen jest długi na prawie 10 m i szeroki na prawie 5.  Jeśli chcemy pochwalić się basenem, w którym można wygodnie popływać, to będzie on idealny. Należy przeznaczyć na niego około 6400 zł. Takie monstrum może być interesującym wyposażeniem dla ośrodków wypoczynkowych czy agroturystyk. Dzięki temu zostanie podniesiona jakość oferty dla gości. Oczywiście basen został zaprojektowany i wykonany w sposób, który zapewnia, że konstrukcja jest odporna na wagę olbrzymich mas wody. Zrezygnowano tutaj z tradycyjnych powłok na rzecz twardych i sztywnych ścian PCV. Jest to duża zaleta, ponieważ basen, który można byłoby łatwo uszkodzić, np. przebić byłby bardzo niepraktyczny. Warto pamiętać, że należy regularnie dbać o czystość wody w takim basenie, np. przy pomocy chemii basenowej.
Clipboard05

2. Baseny  Sequoia Spirit

Producenci Serii basenów Sequoia Spirit postawili na stworzenie basenów, które będą charakteryzowały się wyjątkowym wyglądem. Jest to czynnik je wyróżniający. Wykonano jest w taki sposób, że ściany nie są zrobione z niebieskich powłok poliestrowych, ale wykonane ze sztywnych bloków, których zewnętrzne ściany przypominają drewno sekwoi. Baseny Sequoia Spirit także doskonale nadają się do ośrodków wypoczynkowych czy różnego rodzaju pensjonatów. W ofercie są 3 różne rozmiary, od których zależy cena. Także, jeśli zależy nam na wyglądzie naszego ogrodu i mamy troszkę większy budżet, wtedy warto zainwestować w ten typ basenów. Największy basen tego typu kosztuje prawie 6000 zł.

3. Basen jak jacuzzi.

Jest to możliwe dzięki takim modelom jak  Dmuchane Spa Lay-Z. Są to baseny, które posiadają wszystkie funkcje, które są charakterystyczne dla jacuzzi. Znajduje się w nim system podgrzewania wody czy masażer. Basen Spa Lay jest basenem dmuchanym. Z tego względu jest bardzo miękki i wygodny. Nie należy martwić się o jego trwałość. Powłoki basenu są bardzo odporne na uszkodzenia, tak więc nie grozi mu przebicie w zwyczajnym użytkowaniu. Najprostsze modele można kupić od 1600 zł.
Innym wariantem na  Dmuchane Spa w ogrodzie są baseny  PureSpa Jet Massage, które dodatkowo  posiadają system zmiękczający wodę, a także panel sterowania regulujący natężenie bąbelkowania.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*